Serwis informacyjny związku pracodawców Compagnia delle Opere Polska (Towarzystwo Dzieł)

wiatraki

Turbiny wiatrowe, elektrownie geotermalne, słoneczne i na biomasę, ogniwa fotowoltaiczne, automatyka dla hydroelektrowni, budownictwo energooszczędne i technologie LED - to tylko część z głównych produktów oferowanych przez firmy włoskie biorące udział w kooperacyjnym spotkaniu polsko-włoskim. Spotkanie organizuje Państwowa Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w dniu 6 lipca 2011 r. w Warszawie, w siedzibie PARP przy ul. Pańskiej 81/83.

W spotkaniu ze strony włoskiej weźmie udział 8 firm z sektora energii odnawialnej i technologii środowiskowych oraz 2 firmy z branży przemysłu spożywczego. Spotkanie kooperacyjne przygotowane przez PARP może stać się okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów z przedsiębiorcami z Włoch.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Formularz zgłoszenia należy przesłać do PARP do 28 czerwca 2011 r. Ilość miejsc na poszczególnych spotkaniach jest ograniczona. O uczestnictwie będzie decydować kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo będą miały firmy z podobnej branży.