Wspieranie przez CDO Polska rozwoju relacji pomiędzy pracodawcami ma na celu dostarczanie szerokiej gamy usług i wsparcie w kluczowych obszarach działalności. Stale rozszerzamy naszą ofertę, aby zapewnić efektywne rozwiązania dopasowane do zmieniających się potrzeb współczesnego biznesu.

Obecność w naszym towarzystwie to przede wszystkim szansa na następujących korzyści:

Nawiązywanie relacji

Członkostwo w CDO Polska to możliwość nawiązania bezpośrednich i efektywnych relacji biznesowych z ponad 36.000 firm i organizacji z 18 krajów świata. Oferujemy udział w krajowych i międzynarodowych wydarzeniach gospodarczych, dostęp do informacji o podmiotach poszukujących partnerów biznesowych w Polsce, a także kierowanie własnych ofert do podmiotów zagranicznych w krajach posiadających struktury CDO.

Sieć partnerska

Dla członków CDO Polska i podmiotów rekomendowanych przez władze związku wypracowujemy atrakcyjne zniżki, które uprawniają do udziału w wydarzeniach organizowanych przez CDO w Polsce i we Włoszech (m.in. konferencje, targi, szkolenia, wydawnictwa).

Rozwój kompetencji

Masz możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji managerskich dzięki udziałowi w programie Executive MBA (Master of Business Administration). Dzięki naszej współpracy z Francuskim Instytutem Zarządzania członkowie i sympatycy CDO Polska mogą otrzymać naszą rekomendację i atrakcyjne warunki studiowania.

Atrakcyjne oferty

Dzięki naszej sieci wymiany informacji można korzystać z propozycji usług i produktów oferowanych przez instytucje i firmy współpracujące z CDO. Przynależność do CDO Polska daje także możliwość kierowania własnych ofert i promocji do innych członków związku, jak również do naszych partnerów i sympatyków.

Wymiana doświadczeń

Jednym z podstawowych aspektów zarządzania firmą jest dążenie do poprawy efektywności, m.in. poprzez obniżenie kosztów. CDO zapewnia swoim członkom wsparcie poprzez sieć firm partnerskich oraz możliwość dzielenia się doświadczeniem zdobytym przez osoby, których wiedza może przyczynić się do poprawy konkurencyjności firmy.

Dołącz do nas!

Zapraszamy do współtworzenia CDO Polska osoby i podmioty gospodarcze, którym bliskie są wartości i cele zawarte w naszym statucie. Zainteresowanych przystąpieniem do naszego związku prosimy o kontakt na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie wyślemy deklarację członkowską i ankietę informacyjną dla kandydata.

Rodzaje członkostwa

Członkami zwyczajnymi mogą być pracodawcy wyrażający wolę oraz dający rękojmię realizacji celów statutowych związku. Decyzję o przyjęciu poczet członków zwyczajnych podejmuje Zarząd w drodze uchwały - na pisemny wniosek zainteresowanego.

Członkami honorowymi mogą być osoby fizyczne, które przyczyniły się do rozwoju ruchu pracodawców i przedsiębiorców z poszanowaniem zasad, którymi kieruje się Towarzystwo w swojej działalności. Uchwały o nadaniu członkostwa honorowego podejmuje Zarząd na wniosek Prezydenta CDO Polska.

Wymagane dokumenty

Do wniosku kandydata, oprócz ankiety informacyjnej, powinny być także dołączone:

a) w przypadku osób prawnych i jednostek organizacyjnych posiadających zdolność prawną:

• akt założycielski wnioskodawcy,
  • uchwała właściwego statutowego organu o woli przystąpienia do Towarzystwa,
  • wypis z właściwego rejestru.

b) w przypadku osób fizycznych:

• wypis z ewidencji działalności gospodarczej lub innego właściwego rejestru.