Poznaj naszą działalność

Matching - trzy dni, które odmienią Twój biznes

Compagnia delle Opere (CDO) pomaga w nawiązywaniu krajowych i międzynarodowych relacji biznesowych z ponad 36.000 firm i organizacji z 18 krajów świata. Oferujemy udział w krajowych i międzynarodowych wydarzeniach gospodarczych, dostęp do informacji o podmiotach poszukujących partnerów biznesowych w Polsce, a także kierowanie własnych ofert do podmiotów zagranicznych w krajach posiadających struktury CDO.

Dla członków CDO Polska i podmiotów rekomendowanych przez władze związku wypracowujemy atrakcyjne zniżki, które uprawniają do udziału w wydarzeniach organizowanych przez CDO w Polsce i we Włoszech (m.in. konferencje, targi, szkolenia, wydawnictwa).

Dzięki naszej sieci wymiany informacji można korzystać z propozycji usług i produktów oferowanych przez instytucje i firmy współpracujące z CDO. Przynależność do CDO Polska daje także możliwość kierowania własnych ofert i promocji do innych członków związku, jak również do naszych partnerów i sympatyków w Polsce i zagranicą.

Towarzystwo Dzieł (Compagnia delle Opere) rozwija się rzeczywiście jako wzajemne wsparcie w tworzeniu dzieł, które chcą postawić w centrum dobro osoby, umocnić wolność, uprzywilejować odpowiedzialność i wnosić wkład w dobro wspólne. W tym doświadczeniu, wyrażającym się ciągłym, niestrudzonym dążeniem do ideału, tkwi społeczna wartość i kulturalna waga CDO. Im bardziej jakieś dzieło wyraża autentyczne pragnienie osoby, tym bardziej rozwija się organiczna, sprawdzalna więź między dobrem osoby, dobrem przedsiębiorstwa i dobrem wspólnym. W tym sensie CDO świadczy, że możliwe jest przeżywanie pracy tak, by odpowiadając na własną potrzebę, wnosić wkład w odpowiedź na potrzebę wszystkich.

Bernhard Scholz - prezydent CDO

Poznaj naszą działalność: