Serwis informacyjny związku pracodawców Compagnia delle Opere Polska (Towarzystwo Dzieł)

plac w Berlinie

CDO Polska współpracuje z Francuskim Instytutem Zarządzania w zakresie oferty udziału w prestiżowym programie podnoszenia kwalifikacji osób zarządzających przedsiębiorstwami - Executive Master of Business Administration (MBA).

Francuski Instytut Zarządzania powstał w Polsce jesienią 1990 roku w ramach funduszy pomocowych przekazanych przez Francję, jako oddział paryskiej szkoły podyplomowej Institut Francais de Gestion. Od 1992 roku prowadzi intensywny roczny program Executive MBA w języku polskim.

Jest to roczny program praktyczny, prowadzony w Warszawie systemem trzydniowych spotkań (czwartek, piątek i sobota) średnio raz na 3-4 tygodnie, w pełnym wymiarze godzin (od 9:00-17:30). Program kończy się egzaminem. Zapisy są przyjmowane dwa razy w roku na edycję wiosenną i jesienną.

Warunkiem zakwalifikowania się do programu MBA jest oprócz spełnienia wymogów związanych z posiadaniem wyższego wykształcenia i co najmniej 3-letnią praktyką zawodową, także przejście z sukcesem przez wstępną (bezpłatną) rozmowę kwalifikacyjną.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Francuskiego Instytutu Zarządzania.

 

Osoby rekomendowane przez CDO Polska mogą skorzystać z atrakcyjnych warunków uczestnictwa w programie MBA prowadzonym przez Francuski Instytut Zarządzania.

Członków i sympatyków CDO Polska zainteresowanych udziałem w programie Executive MBA prosimy o kontakt z naszym biurem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.